درباره air purifire

دستگاه تصفیه هوا وسیله ای است که با استفاده از آن هوای منزل یا محل کار را می توان ضد عفونی کرد. از مزایای این دستگاه می توان به برطرف کردن بوهای بد، بوی سیگار، بوهای ناخوشایند از طبخ برخی غذاها، کشتن ویروس‌ها، تخم انگل، دور نگه داشتن حشرات و موجودات کوچک درون منزل، سارس و بیماری‌های واگیردار ویروسی اشاره کرد.

گاز ازن ماده ای شیمیایی است، دارای ۲ مولکول اکسیژن می‌باشد که به صورت O2 نشان داده می شود. وقتی گاز ازون ساخته میشود O2 به O3 تبدیل می شود، بدین معنی که مولکول‌های اکسیژن به یک مولکول اکسیژن دیگر پیوند خورده‌اند و گاز ازن توسط دستگاه ژنراتور ازن تشکیل شده است.

خصوصیات بارز <a href=”https://www.ozonesterile.com/products/air-purifier/”>دستگاه تصفیه هوا</a>

یکی از مهمترین کاربردهای دستگاه تصفیه هوای خانگی کشتن میکروب ها و انگل ها و جلوگیری از رشد تخمک گذاری انواع کرم ها درون آب است که می تواند به افزایش سطح سلامت افراد خانواده کمک شایانی کند. در این بخش به مهمترین خصوصیات دستگاه تصفیه هوای خانگی خواهیم پرداخت:

  • زمان لازم برای کشتن میکروب ها فقط ۳ دقیقه است
  • گاز تولیدی این دستگاه تصفیه هوا کیفیت بسیار بالایی دارد
  • هیچگونه عوارض یا حساسیتی تولید نمی‌کند
  • کاربری بسیار آسانی دارد
  • مراحل ضدعفونی و گندزدایی آب را کامل و بدرستی انجام می‌دهد

ازن ژنراتور قوی ‌ترین دستگاه تصفیه هوا یا قدرتمندترین وسیله جهت کشتن و ازبین بردن ویروسها و آلودگی مختلف تنفسی است که در علم پزشکی توصیه های فراوانی به استفاده از آن شده است. این که شما دستگاه تصفیه هوا را در خانه ، اتومبیل و یا حتی زیرزمین منزلتان استفاده کنید، به شما در از بین بردن آلودگی‌های هوا کمک می کند.