1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars

نکات قانونی در مورد قراردادهای سئو از زبان عادل طالبی

اولین و مهمترین مرحله برای موفقیت پروژه سئو عقد قرارداد منصفانه میان مجری و مشتری است. فضای کار ایران در این حوزه براساس تجربیات شخصی رشد کرده و بسیاری از فعالان حوزه سئو درک درستی از مفاد قراردادها و پیامدهای آن ندارند.

در هفتمین دورهمی کندو جناب آقای عادل طالبی حقایق و تجربیات ارزشمندی در مورد قراردادهای سئو و شکایت های رسیده به انجمن صنفی بیان کردند که شنیدن آن برای هر کسی که در این حوزه فعالیت میکند الزامی است.

بسیاری از قراردادهای سئو از همان شروع اشکالات و ایرادات قانونی بسیاری دارند. بندهایی که هرکدام از آنها در مراجع قضایی میتواند عواقب بدی را برای شما به همراه داشته باشد.

 

نظرات کاربران

نکات مهمی که در مورد قرارداد سئو در این کارگاه از طرف آقای طالبی بیان شد و نظرات دوستان که چالش های مفید در ذهن ایجاد می کرد بسیار حائز اهمیت بود. شاید لازم باشد در جلسه بعد کندو یک جمع بندی برای نتیجه گیری مشخص صورت بگیرد تا هرکس برداشت متفاوتی از این جلسات نداشته باشد زیرا باعث دوگانگی می شود.

عالی و مفید بود فقط کاش یه نسخه قراردادو میزاشتید

خیلی ممنون عالی بود این مباحث و شدیدا لازم بود بحث در موردش. متاسفانه خیل عظیمی از همکاران در حال، دادن تضمین به مشتریان هستند. من معتقدم با این کار نه تنها به خودشون دارن ضربه می زنن بلکه با اینکار کل صنف سئو کار هارو به سمت سیاهی می کشونند. در اخر تقاضا دارم یک نمونه قرار داد مورد تایید هم قرار داده بشه تا با مرور زمان و تفکر جمعی به بلوغ بیشتر برسه.

چقدر جناب مهندس طالبی عزیز پر انرژی مثبت هستند …ممنونم بابت اطلاعات دقیق و مناسبتون خیلی خیلی الزام داشت این حرفا و صحبت ها

عادل طالبی

مدیر سایت تیزلند

منابع پیوست

دانلود فایل صوتی