دومینو

https://www.dominodairy.com/
تهران، اسلامشهر، شاطره، انتهای خیابان شهید رجایی
۰۲۱۵۵۲۴۳۱۱۱

درباره دومینو

شرکت دومینو در سال ۱۳۹۰ فعالیت رسمی خود را در بازار لبنیات و بستنی ایران آغاز کرد. ۳۰ سال تجربه درخشان بنیانگذاران دومینو در شرکت لبنیات و بستنی میهن سبب شد تا دومینو از ابتدا نگاهی جدید و متفاوت به مصرف کننده و پتانسیل‌های بازار لبنیات و بستنی در داخل و خارج از کشور داشته باشد.

آنچه از نخستین روزهای فعالیت دومینو تا کنون به عنوان روح حاکم بر فعالیت‌های این شرکت در نظر گرفته شده ،توجه به ذائقه مصرف‌کننده با تکیه بر نوآوری و تولید محصولات جدید بوده است. پیاده سازی یکی از مدرن‌ترین آزمایشگاه‌های شیر کشور ، احداث بزرگترین واحد تحقیق و توسعه صنعت لبنیات و بستنی در ایران ،راه اندازی خط تولید نان بستنی و واحد تولید شکلات در درون مجموعه دومینو بخشی از نتایج همین باور در دومینو است .

اکنون با گذشت چندین سال از آغاز فعالیت دومینو خوشحالیم که با تکیه بر تلاش کارشناسان توانمند خود و بهره‌مندی از به روزترین ماشین آلات و تجهیزات تولیدی جهان توانسته ایم ماموریت خود را به درستی انجام دهیم. ماموریتی که تولید بهترین محصولات با استفاده از مواد اولیه ممتاز و صادرات این محصولات به بازارهای تعیین شده را به درستی سرلوحه تمام فعالیت‌های دومینو قرار داده است.

حال که مسیر ما برای تبدیل شدن به یکی از سه شرکت بزرگ و فعال در بازار لبنیات و بستنی خاورمیانه و شمال آفریقا هموارتر از پیش شده است ، تلاش می کنیم تا شعار خود را تا فراسوی مرزهای ایران گسترش دهیم. شعاری که برگرفته از باور بنیانگذاران دومینو برای ایجاد لحظه هایی نو در زندگی همراهان دومینوست “.طعمی نو” را به خاطر بسپارید .