ایران هاست

https://iranhost.com
تهران، خیابان استاد مطهری (تخت طاووس)، نرسیده به مفتح، خیابان قابوس نامه، پلاک ۱۰ ، طبقه ۳، واحد ۴
۰۲۱۵۷۹۶۴۰۰۰

درباره ایران هاست

ایران هاست در سال ۱۹۹۹ میلادی آغاز به کار نمود و به جرات می‌توان اظهار داشت که این شرکت از قدیمی‌ترین و با سابقه‌ترین شرکت‌های میزبانی وب در ایران می‌باشد. از بدو تاسیس تاکنون نهایت تلاش ایران هاست ارائه بهترین سرویس به ایرانیان عزیز بوده است. ایران هاست تمام شهرت و اعتبار خود را توسط کاربران خود به دست آورده است و در طی این سالها همواره “رضایت مشتری” یکی از اصول ایران هاست بوده است.

ایران هاست بر این عقیده است که شهرت در عصر حاضر مهمترین عامل موفقیت است و تنها راه آن رضایت مشتریان و ارائه امکانات بر اساس آخرین فن‌آوریهای ممکن است. از این رو ایران هاست، خود را ملزم به ارائه سرویسی با بالاترین کیفیت و بهترین پشتیبانی فنی می‌دارد و بر این باور است که تنها راه پیشرفت تداوم ارائه چنین خدماتی می‌باشد.تیم ایران هاست همواره تمامی تلاش خود را در جهت ارتقای کیفی سرویسها و رضایت کاربران به کار می‌گیرد.

سرمایه گذاری ایران هاست بر روی سخت افزار، نرم افزار و زیر ساخت های شبکه موجب می‌شود تا کاربران تنها به توسعه خدمات آنلاین خود بپردازند و نگرانی دیگری نداشته باشند. شما با انتخاب ایران هاست به کیفیت، پابداری و امنیت مورد نیاز برای تجارت خود دست می‌یابید. از یک سایت شخصی کوچک تا یک سرویس سازمانی بسیار بزرگ، ایران هاست راه حلی جامع ، برای نیازهای شما تهیه دیده است.