ایرانیکارت

https://www.iranicard.ir/
اصفهان، خیابان بزرگمهر، خیابان ۲۲ بهمن، ابتدای کوچه شماره ۸، ساختمان پالیز، پلاک ۴
۰۲۱۹۱۰۹۱۰۰۰

درباره ایرانیکارت

محدودیت‌هایی که از ابتدا نباید وجود می‌داشت اما اکنون که هست متوقف‌مان نکرده و نخواهد کرد. در طی این سیزده سال همیشه تابع قوانین و مقررات کشور بوده‌ایم و معتقدیم تنها در سایه قانون است که می‌توان به فعالیت مفید و سازنده پرداخت. در ایرانیکارت راه دسترسی کاربران به خدمات ارزی را ساده‌تر ساختیم و امروز مفتخریم به اینکه مسیر پیشرفت را برای ۷۰۰ هزار ایرانی هموارتر کرده‌ایم.

در ابتدا ایرانیکارت با مسترکارت و ویزاکارت بازار ایران را در بر گرفت. اما بعدها بر اساس نیاز مردم ایران و درخواست‌های که برای دیگر حساب‌های بین المللی بود خدمات خود را گسترش دادیم. افتتاح حساب پی پال و پرفکت مانی و وب مانی و را به خدمات خود افزودیم و تلاش کردیم که مراودات مالی را تسهیل بخشیم.

در ادامه دغدغه‌‌های فعالان حوزه آی‌تی و فریلنسرها را شنیدیم و در راستای نقد کردن درآمدهای ارزی‌شان حرکت کردیم. امروز جایی ایستادیم که ارزآوری و نقد کردن درآمد دلاری را برای جوانان مستعد در حوزه‌های مختلف ساده‌تر کردیم و تعداد سایت‌های بیشتری را برای ارائه خدمات نقد کردن درآمد ارزی، تحت پوشش قرار دادیم.

استقبال عمومی از رمزارزها و تب و تابی که در این حوزه به وجود آمد و نیاز به یک صرافی امن و مطمئن ایرانی، ما را بر آن داشت که خدمات خرید و فروش ارزهای دیجیتال را به خدمات ایرانیکارت اضافه کنیم. در ادامه برای امنیت کاربرانمان کیف پول‌های سخت افزاری مطرح دنیا را به ایران آوردیم و روند خرید و فروش ارز و انتقال به کیف پول‌ها را آسان ساختیم.
روش‌های پرداخت بیش از ۵۰۰۰ سایت را بررسی کردیم و خدمات پرداخت بین‌المللی آنها را برای کاربرانمان در دسترس قرار دادیم. ثبت سفارش و خرید اکانت‌های پرمیوم از سایت‌های خارجی یکی از محبوب‌ترین خدمات فعلی ماست.

اولین گام برای ارائه خدمات را نیاز مشتری و باز کردن گره مشکلات وی می‌دانیم. رویکرد و اهداف ما برای آینده نیز از همین خط مشی نشات می‌گیرد. هستیم تا کار مفیدی انجام دهیم، برای ایران و برای ایرانی.

کاربران مرتبط

علیرضا شیراوند

تیم لید سئو ایرانیکارت - توسعه دهنده

فاطمه سلاجقه

کارشناس سئو