منوچهر احمدزاده

کارشناس ارشد دیجیتال مارکتینگ

درباره منوچهر احمدزاده

مدرک تحصیلی ؟   کارشناسی ارشد رشته MBA از دانشگاه بین المللی امام خمینی قزوین

سابقه کار طراحی سایت؟  از سال ۹۴ شروع به یادگیری وردپرس کردم. در یکی از دوره های وبمستران هوشمند همیار وردپرس به صورت غیر حضوری شرکت کردم و تا الان چند سایت طراحی و چندین سایت هم مدیریت کردم. هم اکنون یکی از چندین وظایفم در شرکت سپیدز مدیریت سایت آن است.

سابقه سئو ؟ تمام آموزش های سئو را در دوره های وبسیما دیدم. همینکه تونستم در کارهایی که انجام بدم برای جاهای مختلف، در بخش سئو موفق بودم مدیون آموزش های امین اسماعیلی عزیز هستم.

سابقه دیجیتال مارکتینگ؟ با هدف مدیریت سایت شرکت سپیدز وارد این شرکت شدم اما در کنار آن مدیریت شبکه های اجتماعی، تولید محتوا ، تبلیغات و دیگر کارهایی که مربوط به یک دیجیتال مارکتر میشه رو بر عهده گرفتم. یکسال کامل ! بسی تجربه سخت و پرچالشی بوده تا الان.

تولید محتوا؟ تولید محتوا کار کردم ولی حس می کنم باید خیلی بیشتر تمرین کنم. امیدوارم یک روزی برسه که بگم منم تولید کننده حرفه ای محتوا هستم.

آینده ؟ دارم زبان php یاد میگیرم و تا اخر تابستان ۹۷ احتمالا کامل شده باشم. احتمال زیاد تا اخر پاییز ۹۷ لاراول رو هم حرفه ای بشم. دوره ی طراحی سایت اقای امیرحسین اسماعیلی هم شرکت می کنم. سایتی که با دوستانم کار می کنیم روش را تا اخر سال ۹۷ به یک پروژه حرفه ای تبدیل خواهیم کرد.

آینده ای روشن در پیش خودم می بینم. فقط یک باور دارم : هیچ وقت از آرزوهات دست نکش

گالری تصاویر منوچهر احمدزاده در رویدادهای کندو

نمایش همه تصاویر

منوچهر احمدزاده در 19 رویداد کندو شرکت داشته است