درباره محمد پورفیض

سلام محمد پورفیض هستم، طراح سایت و سئو کار. نظر شخصی من اینه که در حال حاضر اینترنت بزرگترین میراث ما برای نسل آینده هست. اگه از من بپرسید نظرم اینه که اینترنت یکی از بزرگ ترین دست آورد های انسانه، که کسب و کار های کوچیک و بزرگ می تونن با طراحی سایت، تولید محتوا و سئو به این دنیای بزرگ وارد بشن و کار خودشون رو پیشرفت بدن.

در این راستا فعالیت حرفه ای خودم رو توی سئو شروع کردم و امیدوارم بتونم یکی از افراد تاثیر گذار در حوزه سئو حداقل در ایران باشم.

از همان سنین پایین علاقه زیادی به فعالیت در دنیای اینترنت داشتم و این علاقه کم کم به سمت طراحی سایت سوق پیدا کرد. شروع به یاد گرفتن طراحی سایت به صورت خودآموز کردم و پیوسته علم خود را در این زمینه بالا بردم. در حال حاضر بیشتر از چهار سال است که در این زمینه فعالیت می کنم.

با مطالعه غریبه نیستم و کتاب های نویسندگان بزرگ از جمله: پدر پول دار پدر بی پول و فیل را بخور رابرت کیوساکی، مدیریت زمان برایان تریسی، همچنین کتاب های چه کسی پنیر مرا جا به جا کرده است و غورباقه ات را غورت بده و بسیاری کتاب های دیگر در زمینه موفقیت و رشد فردی را خوانده ام و پیوسته در حال تلاش برای بهتر شدن بوده ام.

همچنین علاقه خاصی به کتاب های رمان دارم و با خواندن رمان ارباب حلقه ها، بازی تاج و تخت، وارکرفت، شاهنامه فردوسی، زندگی نامه کوروش بزرگ، اسکندر مقدونی و بسیاری دیگر وارد دنیای رمان ها شدم و مدتی است که در حال نوشتن رمان فانتزی میتراکانا هستم. دوست دار ورزش هستم و به صورت حرفه ای شنا و فیتنس را دنبال میکنم. هر اتفاقی بیافتد معمولا ورزش جزو برنامه روزانه ام است.

در حال حاضر  مدیر سئو وانیکس  هستم که در سایت پورفیض دات کام اطلاعات کامل دربارش داشته باشید.