محمد خیرمندی

کارآفرین و منتور کسب و کارهای آنلاین

درباره محمد خیرمندی

عرض ادب و احترام

بنده کارشناس بازاریابی دیجیتال، متخصص بازاریابی اینترنتی در تهران هستم. که بصورت حرفه ای SEO رو از سال ۲۰۰۳ در سمت Staff Agent دپارتمان اس ای او شرکت دیوی ور هوس امریکا به آدرس www.DVWarehouse.com   شروع کردم. تا سال ۲۰۰۸ که طراحی و توسعه کلیه PPC کمپینهای موتورهای جستجوی آلتاویستا، ام اس ام، یاهو وگوگل شرکت رو هم تجربه کردم.
سال ۱۳۸۳ تجربه دلنشین تدریس رو شروع کردم که حدودا بیش از ۳۰۰۰ ساعت تدریس در دانشگاه ابوریحان، دانشکده اپتک و دپارتمان تجارت الکترونیک مجتمع فنی تهران داشتم. همچنین قبل از همکاری دوستان و همکاران ارجمندم در هسته ی اولیه کندو تجربه ای رو جهت آموزش تیم انفورماتیک شرکت داروپخش(دفتر مرکزی) از طرف سایبرتک داشتم.

من یک متخصص بازاریابی دیجیتال حرفه ای هستم و با اشتیاق زیادی به همه چیز مربوط به ایجاد کسب و کار دیجیتال از طریق استراتژی سئو، این فرصت را می دهم که با یک شرکت در حال توسعه مثل شما همکاری کنم.
اخیراً من به عنوان مدیر تیم دیجیتال مارکتینگ و تبلیغات فیس بوک مشغول به کار بوده ام، جایی که واقعاً از تجربه خودم در شکوفایی کمپین های سئو کارآمد بهره می بردم و در جستجوی جامع دانش و راهکارهای کاهش هزینه لیدجنریشن جهت کاستومر کاست مشکلات پیچیده ی رو تجربه کردم.
این تکنیک ها امکان ایجاد کمپین های بازاریابی دیجیتال مؤثر را برای بسیاری از مشتریهای اصلی فراهم کرده است که شامل چندین تجارت معتبر است که برای افزایش حجم عظیمی از ترافیک ارگانیک، رتبه بندی کلمات کلیدی و درآمد کسب و کار در نتیجه استقبال می کنند.
پیش از این، من خودم را با به روزرسانی های جدید چشم انداز SEO به روز می کنم، به خصوص روندهای فناوری موتور جستجو، الگوریتم های به روزرسانی و عوامل رتبه بندی کلمات کلیدی…

تلاشم این است که اهمیت صنایع پویا و در حال تغییر را بروز درک کنم….