درباره فرهاد رضایی اصل

شاگردِ مغازه لوله‌کشی، شاگردِ مغازه تابلوسازی، شاگرد مغازه پارچه‌فروشی، فروشنده لباس، اپراتور کافی‌نت، فروشنده سوپرمارکت، مترجم انگلیسی به فارسی مقاله‌های دانشگاهی، معلم ریاضی دبیرستان، راهنمای کوهنوردی توریست‌های خارجی و بالاخره: ارائه خدمات سئو و دیجیتال مارکتینگ به کسب و کارها در وبسایت کافه‌سئو مسیر شغلی‌ای هست که من پیمودم.
وقتی راهنمای کوهنوردی بودم،یکی از تجربه های جالبم همسفر شدن با یک متخصص سئوی فرانسوی به اسم باتیس بود که برای ساخت وبسایت skiofpersia به ایران سفر کرده بود. این وبسایت درباره تمام پیست های اسکی و بلندترین قله های ایران به زبان انگلیسی و فرانسه اطلاعات ارائه میده. اطلاعاتی که خود باتیس تو سفرهاش به تمام این پیست ها و قله ها تهیه کرده. آشنایی من با ایشون زمینه ساز علاقه من به سئو ودیجیتال مارکتینگ شد.
امروز و شش سال بعد از سفرهایی که من و باتیس برای تولید محتوای وبسایتش انجام دادیم من پنج مدرک رسمی بین المللی در زمینه سئو و دیجیتال مارکتینگ گرفتم، دو مدرک از آکادمی هلندی Yoast، دو مدرک از دانشگاه Georgia Institute of Technology، یک مدرک از University of California, Irvine، مدرک گوگل آنالیتیکس از آکادمی گوگل گرفتم و الان هم دانشجوی آنلاینِ بورسیه شده گوگل آکادمی برای دوره شش ماهه تحلیل داده هستم.

با یکی از دوستام وبسایت کافه سئو را راه انداختیم و با تیم ۵ نفرمون به کارخانه‌های صنعتی و کسب و کارها خدمات سئو و دیجیتال مارکتینگ ارائه میدیم. امیدوارم روزی کافه سئو افتخار همکاری با شما را هم داشته باشد.

 

فرهاد رضایی اصل در 1 رویداد کندو شرکت داشته است