درباره شادی پناهی

شادی پناهی هستم فارغ التحصیل کارشناسی ارشد رشته MBA دانشگاه تهران و کارشناسی رشته مدیریت دولتی از همان دانشگاه…

حدودا ۶ سال است که به صورت تخصصی در حوزه روابط عمومی و بازاریابی دیجیتال فعالیت دارم در همین راستا همکاری مستمری را با آژانس خلاقیت وبسیما که متخصص و سردمدار در طراحی سایت و سئو است آغاز نمودم در همین خلال در آکادمی وبسیما به برگزاری دوره های کوتاه مدت یکروزه با مضمون های دیجیتال مارکتینگ و روابط عمومی پرداختم. فعالیت من تا آنجایی پیش رفت که اکنون علاوه بر فعالیت های مذکور، سردبیری مجله آنلاین خلاقیت تجاری زرافه را نیز بر عهده دارم. امیدوارم بتوانم با برگزاری دوره های کوتاه مدت و برگزاری نشست های هدفمند و بهره گیری از قدرت رسانه ای که در اختیار دارم به افراد در کسب و کارهای مختلف برای ارتقا و بهتر دیده شدن کمک کنم .

در حال حاضر نیز در کنار فعالیت اصلی خود به دلیل کمرنگ بودن حضور زنان در دورهمی های بیزنسی، تصمیم گرفتم تا با کمک همکاران خانم خود و علاقه مند و فعال در حوزه کسب و کار، آرتمیس را بنا کنیم تا محفلی شود ویژه بانوان هدفمند، در جهت ارتقا توانمندی ها و افزایش آگاهی نسبت به مهارت های کسب و کار

برای بازسازی خودباوری در درون خود به حضور در کنار یکدیگر نیاز داریم

همه بانوان با هر موقعیت شغلی و با هر توانمندی به راحتی در آرتمیس میتوانند حضور پیدا کرده تا روابط اجتماعی خود را تقویت کنند، آزادانه به تبادل اطلاعات بپردازند و از ارائه های درنظر گرفته شده در هر دورهمی بهره ببرند.

امیداست در این جمع بتوانیم تجربیات شکست و موفقیت خود را در اختیار هم قرار داده و برای هرچه بیشتر کردن مهارت ها و توانمندی ها در کلیه حوزه های کسب و کار به یکدیگر کمک کنیم.

موفقیت پاداش افراد هدفمند است …

گالری تصاویر شادی پناهی در رویدادهای کندو

کارگاه های تخصصی ارایه شده

کسب و کارهای مرتبط

شادوشیک

https://shadoshik.com/

شادی پناهی در 9 رویداد کندو شرکت داشته است