درباره مهدی رئوف

ورود من به دنیای سئو از علاقه به تولید محتوا و در سال ۹۳ آغاز شد. در این سال به عنوان کارشناس محتوا فعالیتم را در وبسایت یزد اپلیکیشن شروع کردم و از همین جا با سئو آشنا شدم و مطالعاتم رو در این زمینه شروع کردم. بعد از کسب اولین تجربیاتم در زمینه محتوا و سئو وارد تیم بازاریابی محتوایی بامیلو شدم. اولین فعالیت حرفه‌ای من در مجموعه بامیلو بود.

در بامیلو بعد از مدتی نویسندگی، سرپرستی تولید و بهینه سازی محتوا رو به دست گرفتم. در قدم بعد به وبسیما پیوستم. فعالیت ۲ ساله در تیم سئوی وبسیما و فعالیت به عنوان کارشناس سئو در پروژه های مختلف این شرکت، تا حد زیادی به دانش و تجربیات من در حوزه سئو و محتوا اضافه کرد.

البته در کنار فعالیت تمام وقت در مجموعه وبسیما، به صورت ریموت با مجموعه های دیگری مثلshab.ir، homing، sibapp، fidibo و در بسیاری از پروژه های دیگر فعالیت داشتم؛ از طرفی تجربه تدوین استراتژی محتوا برای چندین کسب و کار در حوزه های کاری متنوع را نیز در سوابق خود دارم.

ضمنا حدود ۱۰ ماه به عنوان مدیر اجرایی رویداد کندو (رویداد تخصصی در زمینه سئو) در کنار تیم اجرایی این رویداد فعالیت کردم. بعد از ۲ سال کار در مجموعه وبسیما از این مجموعه خلاق جدا شدم و در حال حاضر به عنوان متخصص سئو و استراتژیست محتوا با مجموعه های مختلفی همکاری می کنم.

بهترین راه آشنایی و ارتباط با من: https://www.linkedin.com/in/mehdiraoof

گالری تصاویر مهدی رئوف در رویدادهای کندو

کسب و کارهای مرتبط

کندو

https://candoclub.ir/

مهدی رئوف در 17 رویداد کندو شرکت داشته است