درباره حسین مُفَخمی

نوشتن و از بلاگ شروع کردم.  مدتی گذشت و رفتم سراغ دامنه مستقل خودم http://guard3d.com/

تو زمینه سخت افزار و اورکلاکینگ شروع به کار کردم که هر کسی وارد اون نمیشه! چون هم سخته، هم نیازمند تخص و تجربه هست و هم یه تیم قوی میخواد که این آخریو قرار بود بیان! که نیومدن و من موندم و یه سایت تخصصی که با زحمت زیادی تا یه جایی آوردمش بالا که در ادامه میخونید….

تازه؛ رتبه گرفتن تو این حوزه هم سخته و هم نیازمند زدن خبرهای زرد و البته کار منظم هفتگی! ولی من یه نفر بودم یعنی یه ارتش یه نفره که تو همه قسمت‌های سایتم مطالب قوی منتشر میکردم! تو سایتم مطالب تحلیلی، یونیک و بسیار قوی منتشر میکردم و البته به واسطه استراتژی مناسبی که برای تولید محتوا و لینک سازی در پیش گرفتم، جزو ۳ سایت بزرگ حوزه سخت افزار ایران شدم، تا جایی که یه روز از نمایندگی اصلی شرکت ایسوس در ایران با من تماس گرفته شد برای همکاری!

تویاولین قدم هم لوگوی سایت من و البته لوگوی قسمت نمادهایی که به قطعات سخت افزاری میدادم رو به قسمت جوایز سایت اصلی ایسوس https://www.asus.com اضافه کردن و من شدم یکی از منتقدین برتر حوزه سخت افزار در خاورمیانه! البته درستش اینه، منتقد مورد تایید ایسوس در خاورمیانه….

اون زمان ایسوس ازم خواست میزان بازدید روزانه‌ام و به ۳ هزار برسونم! اون زمان یعنی سال ۹۴! برای من تنهایی واقعا سخت بود، چون پولی برای تبلیغ نداشتم، یه سایت و اندکی کمک ایسوس و ارسال قطعات به منزل و کلی راه برای رسیدن به ۳ هزار بازدید روزانه! گذشت و گذشت تا اینکه روزمه‌ام و فرستادم دفتر مرکزی اسنپ و مشغول به کار شدم و همین موضوع باعث شد علی رغم مشکلات قبلی که شروع کرده بودم، بازم وقت کمتری برای بروز کردن سایتم داشته باشم. سایتی که قرار بدو یه مرجع قوی تو خاورمیانه بشه که نشد….

خوشحال کننده بود، ولی ادامه راه سخت بود و نیاز به گسترش تیم داشت. من هم زمان با زویمت شروع کردم، زومیت یه تیم و سرمایه گذاری خوبی داشت و البته یه حوزه با کلی خبرای زرد، ولی من رفتم تو یه حوزه سخت، تخصصی و بدون تیم و دیدم چی شد…. البته افزایش سن هم مزید بر علت شد تا به دنبال راه دیگری برای تامین مخارجم باشم که با گروه روماک آشنا شدم، همون اسنپ و …

نکته ای که میخوام بهش اشاره کنم اینه که محتوا واقعاً توی بالا آوردن یه سایت به تنهایی میتونه موثر باشه و نمونه اونو امروز در خیلی از سایت‌ها داریم میبینیم. اون زمان، سئو تو ایران مثل امروز معروف نبود و محتوا بولد بود. ولی امروز محتوا بخشی از سئو هست و منم مسیرم و به سمت سئو بردم و خدا رو شکر تو کارم موفقم.

ولی یادتون باشه، سئو صحیح مطالب میتونه محتوای قوی شما رو که براش زحمت کشدین و بدون هزینه های سنگین تبلیغاتی بیار بالا تا دیده بشه و همون محتوا اگر هدفمند باشه، میتونه موجب بهبود نرخ تبدیل و فروش بشه. یعنی کاهش هزینه های یک شرکت در ادورز که یه کم باهاش مشکل دارم…

حسین مُفَخمی در 1 رویداد کندو شرکت داشته است