ابوالفضل پارسائی

نویسنده و استراتژیست بازاریابی محتوا

درباره ابوالفضل پارسائی

بنام پروردگار قلم

از زمان آشنایی با کاغذ و قلم، نویسندگی مهم‌ترین استعداد و ارزشمندترین عشق من است!

۲ سال و ۷ ماه پیش با شغل محتوانویسی آشنا شدم و با استقبال از اولین مقاله‌ام، در این مسیر بی‌انتها، قدم‌هایی محکم برداشتم؛ خوشبختانه من فرزند آموزش و کتاب هستم و در راه مدیریت بازاریابی محتوا و سئو، با مطالعه بهترین کتاب‌های داخلی و خارجی، شرکت در دوره‌های برتر موجود و پیگیری وبلاگ‌های معتبر و سطح بالای دنیا، اطلاعات مفید و ارزشمندی را به‌دست آورده‌ام.

در حال حاضر با استفاده از دانش، خلاقیت تعهد و سرعتی که در این زمینه کسب کرده‌ام، توانایی کمک به شما برای تولید محتواهایی فارسی، انگلیسی و عربی، ۱۰۰ درصد یونیک و با رعایت تمامی اصول نگارشی، مقاله‌نویسی و سئو را دارم.
همان‌طور که می‌دانید برای کسب رتبه‌های عالی در گوگل باید بهترین یا متمایزترین پاسخ برای نیاز کاربران باشید؛ انجام کار حرفه‌ای با مهم‌ترین ابزارهای محتواسازی (مانند وردپرس، گوگل ادز، فتوشاپ، ورد، پاورپوینت و …) تسلط به زبان انگلیسی و استفاده از منابع به‌روز و معتبر، باعث تولید محتواهایی خاص، متمایز، تازه و مفید برای شماست.
کیفیت، سرعت، دانش و خلاقیت مهم‌ترین نقطه تمایزهای من با سایر افراد است. کار شما هویت من را می‌سازد، بنابراین کیفیت بالا و رضایت شما، به ترتیب اولویت‌های اول و دوم من هستند!
امیدوارم بتوانیم با استفاده از این نقشه راه، شانه‌به‌شانه شما در مسیر پرپیچ‌وخم بازاریابی دیجیتال حرکت کنیم و در موفقیت برند و کسب‌وکارها سهیم باشیم!

ابوالفضل پارسائی در 1 رویداد کندو شرکت داشته است