درباره آذر یگانه

آذر یگانه پرست هستم، فارغ التحصیل کارشناسی ارشد مدیریت کارآفرینی و کارشناسی رشته فیزیک کاربردی از دانشگاه آزاد تهران مرکز هستم. فعالیت در حوزه IT رو با برنامه نویسی asp.net در حوزه وب و ویندوز اپلیکیشن شروع کردم. بعدها با طراحی سایت با css , html , … ادامه دادم. ورود رسمی‌ام به حوزه دیجیتال مارکتینگ در سال ۹۲ بعنوان Content Provider در شرکت تخفیفان اتفاق افتاد.

هنوز به درستی با واژه و ماهیت سئو آشنا نشده بودم که احساس میکردم که دوست دارم که از طریق وب به صاحبان کسب و کار کمک کنم که فروش بیشتری داشته باشند.

آشنایی و کار در یک استارتاپ واقعی، مشاهده نحوه شکل گیری، دووم آوردن و نهایتا تبدیل یک استارتاپ به سازمان از بزرگترین تجربه های من در شرکت تخفیفان بود.

بعد از تخفیفان به شکل جدی در دوره های مختلف دیجیتال مارکتینگ شرکت کردم و نهایتا تصمیم گرفتم از شاخه های مختلف دیجیتال مارکتینگ در قسمت سئو فعال باشم و فعالیتم رو ادامه بدم.

در فیلدهای مختلفی در حوزه صنعت، پزشکی، حسابداری، حوزه تعمیرات و … کارشناس سئو بوده‌ام و تجربه های متفاوتی داشته‌ام. یادگیری جزء لاینفک زندگیم شده و همچنان در حال تجربه چالش‌های مختلف سئو هستم. بسیار به حرفه‌ام علاقه‌مندم ♥

گالری تصاویر آذر یگانه در رویدادهای کندو

آذر یگانه در 11 رویداد کندو شرکت داشته است