سپیدار سیستم آسیا

https://www.sepidarsystem.com/
تهران، خیابان ولیعصر، بالاتر از میدان ونک، خیابان عطار، پلاک 20، ساختمان همکاران سیستم

درباره سپیدار سیستم آسیا

شرکت سپیدار سیستم آسیا در سال ۱۳۸۷، با هدف ارائه نرم‌افزارهای حسابداری به کسب و کارهای کوچک و متوسط و فروشگاه‌ها توسط هلدینگ همکاران سیستم(بزرگ‌ترین تولیدکننده نرم‌افزار در بخش خصوصی کشور) تاسیس شد. سادگی کار با نرم‌افزارها و تطابق با استانداردهای مالی و حسابداری کشور از مزیت‌های رقابتی اصلی محصولات سپیدار سیستم است. مشتری‌مداری و ارائه خدمات پس از فروش رضایت‌بخش نیز از ارزش‌های این شرکت بوده است.

نرم افزار شرکتی سپیدار همکاران سیستم

نرم افزار حسابداری شرکتی سپیدار همکاران سیستم، با چهار بسته‌‌ی تولیدی، خدماتی، بازرگانی و پیمانکاری، برای مدیریت چابک‌تر شرکت‌های کوچک طراحی شده است و متناسب با نیازهای این کسب‌وکارها، کاربری بسیار ساده‌ای دارد.

نرم افزار فروشگاهی دشت همکاران سیستم

دشت یک نرم افزار حسابداری فروشگاهی است که برای فروشگاه‌های کوچک و متوسط در اصناف عمومی و تخصصی عرضه شده است.سرعت و عملکرد مناسب دشت روی انواع کامپیوتر یا صندوق‌های فروشگاهی به همراه امکان اتصال انواع کارتخوان بانکی، بارکدخوان، فیش پرینتر، ترازوی دیجیتال و… به آن توانسته بهترین انتخاب را مطابق با شرایط و نیازهای فروشندگان خلق کند.استقرار، پشتیبانی و آموزش رایگان دشت در یک‌سال اول توانسته استفاده از آن را بیش از هر محصولی برای فروشندگان آسان‌تر کند.

بهره‌مندی از تجربیات و دانش تخصصی هلدینگ همکاران سیستم منجر به اعتماد جامعه حسابداری و کسب و کار به برند سپیدار شده است.  بیش از یک دهه فعالیت، سپیدار سیستم را به افتخارات زیر رسانده است:

  • عبور از مرز ۶۰،۰۰۰ مشتری طی یک دهه فعالیت
  • رسیدن کاربران سپیدار سیستم به مرز ۱۰۰،۰۰۰ کاربر
  • تدریس نرم‌افزار حسابداری سپیدار در بیش از ۲۰۰ دانشگاه
  • دریافت تندیس حمایت از حقوق مصرف کننده در دو سال متمادی
  • انتخاب نرم‌افزار حسابداری سپیدار به عنوان نرم‌افزار منتخب جهت آموزش در هنرستان‌ها و تدریس در بیش از ۱۰۰ هنرستان فنی و حرفه‌ای کشور
  • راه‌اندازی اولین رسانه مالی و مالیاتی با نام رادیومالی
  • آموزش بیش از ۲۰۰،۰۰۰ حسابدار و مدیر مالی طی سال‌های اخیر

کاربران مرتبط

سجاد ابوالحسنی

متخصص سئو