یخساز صنعتی

یخساز صنعتی

درباره یخساز صنعتی

یخساز صنعتی:

یخساز صنعتی قالبی یا سیستم حمل و نقل یخ می تواند به رفع تمام نیازهای یخساز صنعتی قالبی کمک کند. یخساز صنعتی قالبی ممکن است مقدار زیادی یخ شفاف تولید کند ، اما همه آن را در کجا ذخیره خواهید کرد؟ سطل های نگهداری یخ و یخساز صنعتی قالبی را تمیز ، تازه و آماده برای استفاده در هر زمان که به آن نیاز داشته باشید حفظ می کنند.

یخساز صنعتی قالبی در اندازه های مختلف موجود است ، با میز پیشخوان کوچکتر و یخساز صنعتی قالبی زیر پیشخوان ذخیره سازی یخ تعبیه شده است. یخساز صنعتی قالبی بزرگتر با سطل های ذخیره یخ جداگانه احتیاج دارند.

سطل های نگهداری یخ برای فروش

بهترین یخساز صنعتی قالبی تجهیزات ذخیره سازی و حمل و نقل یخ با کیفیت را در سراسر استرالیا با قیمت عمده ارائه می دهند. دامنه گسترده ما شامل یخساز صنعتی قالبی ، سیستم های حمل و نقل یخ و سیستم های کیسه یخ است. این که آیا برای یک دفتر ، کارگاه ، کافه ، رستوران ، هتل ، کلوپ ، میخانه ، سوپرمارکت ، سایت معدن ، سایت ساختمانی ، بیمارستان ، مرکز مراقبت از سالمندان یا بازار غذاهای دریایی باشد ، ما یک سطل ذخیره سازی یخ و سیستم پخش کننده یخ متناسب با شما داریم. از طیف وسیعی از محلول های ذخیره یخ با ظرفیت های ۵۴ کیلوگرم تا ۱۱۸۶ کیلوگرم ذخیره یخ انتخاب کنید.

مزایای یخساز صنعتی قالبی:

سطل های نگهداری یخ برای کافه ها ، رستوران ها ، میخانه ها ، کلوپ ها و هتل ها.

یخساز صنعتی قالبی برای اتاق های ناهار اداری ، هتل ها ، بیمارستان ها ، مراکز مراقبت از سالمندان ، سایت های ساختمانی و سایت های معدن.

سطل های ذخیره یخ و سیستم های حمل و نقل یخ برای هتل ها ، بیمارستان ها ، سایت های معدن و سایت های ساختمانی.

انتخاب سطل مناسب یخساز صنعتی قالبی:

یخساز صنعتی قالبی مقادیر زیادی یخ تولید می کنند. یک سطل یخساز صنعتی قالبی برای ذخیره سازی و توزیع یخ در مقیاس متوسط ​​تا بزرگ در هر تجارت خدمات غذایی ضروری است. گزینه های زیادی وجود دارد و اگر فاقد راهنمای مناسب باشید ، یافتن بهترین سطل ذخیره یخ می تواند یک چالش بزرگ باشد. برای بار ، رستوران یا محل کار خود یخساز صنعتی قالبی مناسب را با مطابقت دهید و هنگام خرید بهترین یخساز صنعتی قالبی برای تأمین نیازهای خود ، این عوامل را در نظر بگیرید:

سطل ذخیره یخ چه مقدار یخ ذخیره می کند؟

اگر در کسب و کار خود تقاضای مداوم و یخ دارید ، ممکن است یک محلول یخساز صنعتی قالبی کوچکتر مناسب باشد. با این حال ، ممکن است برای مدت طولانی از یخ زیاد استفاده نکنید ، سپس در مدت زمان کوتاهی به یخ زیادی احتیاج داشته باشید. در این صورت ، یک سطل بزرگتر برای ذخیره یخ ممکن است یک راه حل مناسب باشد. تطبیق ظرفیت ذخیره سازی سطل یخ با میزان استفاده شما می تواند اطمینان حاصل کند که در صورت نیاز یخ خود را از دست ندهید. اگر مطمئن نیستید که یخساز صنعتی مناسب برای کار شما چیست ، راهنمای اندازه یخ ساز ما را امتحان کنید تا در انتخاب سطل ذخیره سازی یخ مناسب برای نیازهای شما کمک کند.

از یخ برای چه استفاده خواهید کرد؟

انواع مختلفی از محلول های ذخیره یخ وجود دارد که همگی مناسب یخ سازهای مختلف و کاربردهای مختلف است.

سطل های نگهداری یخ برای استفاده عمومی.

دستگاه های پخش یخ برای حفظ بهداشت با محدود کردن تماس مصرف کننده با یخ.

کیسه های یخ برای ذخیره و کیسه یخ برای فروش یا استفاده در آینده.

سیستم های حمل و نقل یخ برای نیازهای بیشتر توزیع یخ.