درباره بیگ والت

بیگ والت با هدف آموزش رایگان کسب درآمد به کمک ارزهای دیجیتال، طرح توجیهی و فرصت‌های سرمایه‌گذاری، راه‌اندازی کسب و کار خانگی، بازاریابی و فروش, بورس و فارکس … و کسب درآمد اینترنتی، از سایت بیگ والت به آدرس bigwallet.ir رونمایی شد.

به گزارش بیگ والت، سایت bigwallet.ir که یک سایت ارز دیجیتال رایگان، طرح توجیهی، کارآفرینی، سرمایه گذاری و … است با ارائه سرویس‌ها و خدمات جدیدی در این حوزه قصد دارد آموزش رایگان کسب درآمد به کمک ارزهای دیجیتال، طرح توجیهی و فرصت‌های سرمایه‌گذاری، راه‌اندازی کسب و کار خانگی، بازاریابی و فروش، بورس و فارکس … و کسب درآمد اینترنتی را تسهیل کند.

میلاد دهقان و فرهاد دهقان،موسسان بیگ والت در زمینه ضرورت‌ها و دلایل راه‌اندازی این وب‌سایت گفتند: «یافتن روش‌های کسب درآمد از اینترنت و آموزش آن به مخاطبان از اهداف اصلی بیگ والت است.

دهقان در زمینه امکانات و خدمات این سایت و تمایز آن افزود: «آموزش رایگان، مشاوره رایگان، خرید و فروش ارز دیجیتال و خرید و فروش کالا از جمله خدمات اصلی سایت است.»

گفتنی است بیگ والت، به مناسبت این رونمایی، اقدام به مشاوره رایگان کرده و علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه فعالیت‌ها و خدمات آن می‌توانند به سایت بیگ والت به آدرس bigwallet.ir مراجعه کنند.

آگهی های فعال شما

استخدام کارشناس سئو در جی ادز

گروه تبلیغاتی جی ادز، حهت تکمیل کادر طراحی سایت و سئوی خود، با شرایط خوب و به صورت حضوری استخدام می کند. توانمندی ها: آشنایی با مباحث سئو آشنایی ...

حقوق: توافقی

کارشناس تولید محتوا محصول فروشگاهی در فروشگاه جانبی

استخدام نیرو حرفه ای جهت تولید محتوی محصولات دیجیتال آشنایی کامل با بازار دیجیتال و گوشی های موبایل تسلط کامل برای تولید محتوی حرفه ای بدون کپی ...

حقوق: 1800000 تا 2200000

استخدام کارشناس سئو در وب۲۴

ما وب بیست و چهاری‌ها معتقدیم هر آگهی استخدام یک فرصت دوطرفه برای انتخاب کردن و انتخاب شدن است! ما حق انتخاب داریم چون… شرکت وب ۲۴ یکی از ...

حقوق: توافقی