درباره بیگ والت

بیگ والت با هدف آموزش رایگان کسب درآمد به کمک ارزهای دیجیتال، طرح توجیهی و فرصت‌های سرمایه‌گذاری، راه‌اندازی کسب و کار خانگی، بازاریابی و فروش, بورس و فارکس … و کسب درآمد اینترنتی، از سایت بیگ والت به آدرس bigwallet.ir رونمایی شد.

به گزارش بیگ والت، سایت bigwallet.ir که یک سایت ارز دیجیتال رایگان، طرح توجیهی، کارآفرینی، سرمایه گذاری و … است با ارائه سرویس‌ها و خدمات جدیدی در این حوزه قصد دارد آموزش رایگان کسب درآمد به کمک ارزهای دیجیتال، طرح توجیهی و فرصت‌های سرمایه‌گذاری، راه‌اندازی کسب و کار خانگی، بازاریابی و فروش، بورس و فارکس … و کسب درآمد اینترنتی را تسهیل کند.

میلاد دهقان و فرهاد دهقان،موسسان بیگ والت در زمینه ضرورت‌ها و دلایل راه‌اندازی این وب‌سایت گفتند: «یافتن روش‌های کسب درآمد از اینترنت و آموزش آن به مخاطبان از اهداف اصلی بیگ والت است.

دهقان در زمینه امکانات و خدمات این سایت و تمایز آن افزود: «آموزش رایگان، مشاوره رایگان، خرید و فروش ارز دیجیتال و خرید و فروش کالا از جمله خدمات اصلی سایت است.»

گفتنی است بیگ والت، به مناسبت این رونمایی، اقدام به مشاوره رایگان کرده و علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه فعالیت‌ها و خدمات آن می‌توانند به سایت بیگ والت به آدرس bigwallet.ir مراجعه کنند.