دفتر شما

https://daftareshoma.com
تهران - اقدسیه – نرسیده به مینی سیتی – ضلع شمالی بزرگراه ارتش– جنب بانک پاسارگاد – پلاک ۱۱۳ – ط ۴ - واحد شرقی
02128420

دفتر شما | دفتر کار مجازی

شرکت «عزم داده پردازان» فعالیت خود را از سال ۸۳ در زمینه تولید نرم افزار و خدمات سخت افزاری شروع کرد و بیش از ۴ سال است که از عمر «دفتر شما» می گذرد. فعالیت ما عرضه خدمات ارتباطی به کسب و کارها در سراسر کشور است. خدماتی که «دفتر شما» عرضه می کند به سه گروه اصلی سرویس تلفن گویای ابری، منشی مجازی و مرکز تماس تقسیم می شود.

«دفتر شما» یک شرکت دانش بنیان در زمینه فناوری اطلاعات و ارتباطات است. در نتیجه تیم ما از بخش های شبکه، برنامه نویسی، فروش، بازاریابی و اپراتوری تشکیل شده است که هر بخش با تخصص منحصر بفرد خود در حوزه مربوطه فعالیت می کند.

شکل گیری ایده اصلی «دفتر شما»

«دفتر شما» از دل تحریم ها و محدودیت ها متولد شد؛ شاهد بودیم که چه استعدادهای نابی از بیم هزینه های بالای راه اندازی کسب و کار، عطای آن را به لقایش می بخشند، و جرقه اولیه راه اندازی این کسب و کار از اینجا شکل گرفت.

دفترشما همانند کودکی است که دیگر روی پاهای خودش ایستاده اما هنوز کنجکاو است و می خواهد همچنان بیاموزد و تجربه کند. هدفش رفع مشکل هموطنانش است و علاقه دارد مفید باشد. به همین علت، از هیچ مشکلی هراس ندارد و با تمام وجود و تا آخرین ذره انرژی برای رفع مشکل کسب و کارها می جنگد.

پیدایش مفهوم دفتر کار مجازی

اولین بار مفهوم دفتر کار مجازی در آمریکا (ایالت کلورادو) شکل گرفت که با مفهوم امروزی آن قدری فاصله داشت و به عرضه خدماتی مانند فضای اداری اشتراکی محدود می شد. رفته رفته با رشد تکنولوژی و حذف نیاز به حضور دائم در یک مکان برای اداره کسب و کار، خدماتی همانند منشی مجازی، سیستم تلفن گویای ابری و مرکز تماس نیز شکل گرفتند و در نتیجه انقلابی در سیستم ارتباط با مشتری و کسب و کارها ایجاد شد.

اعضای «دفتر شما»

تیم دفتر شما کار خود را با ۳ نفر شروع کرد و در حال حاضر تعداد اعضای مجموعه ما به ۲۰ نفر رسیده است. «دفتر شما» از افرادی استثنایی تشکیل شده که همگی دستکم یک ویژگی مشترک دارند و آن باور به انجام کارهای جدید و خلاقانه است. این ویژگی منحصر بفرد در کنار هدف والای همه ما، که مفید بودن برای کل جامعه است، شخصیت دفترشما را شکل می دهد و پیکری واحد به آن می بخشد.

هدف «دفتر شما»

ما در ایران از تمامی امکانات فنی و انسانی برای عرضه خدمات منشی مجازی و مرکز تماس به کل دنیا برخورداریم. هدفمان این است که در ابتدا به یکی از بهترین عرضه کنندگان این سرویس در ایران و سپس با پشتکار در سطح جهان تبدیل شویم. برنامه ما این است که ظرف ۵ سال آینده اپراتورهایی را از سراسر کشور جذب مجموعه خود کنیم و تماسهای هر شهر را به اپراتورهایی از همان شهر و با همان زبان یا گویش وصل کنیم.

پس از رسیدن به این هدف، به یاری خدا و با برنامه ریزی دقیق پا به عرصه بین المللی می گذاریم تا با تربیت منشی هایی با استعداد و با انگیزه و مسلط به زبان انگلیسی رفته رفته به مرکز تماسی بین المللی تبدیل شویم؛ کاری که امروز شرکت هایی به مراتب کوچک تر و با امکانات محدودتر از ما در هند و آسیای شرقی انجام می دهند. در این مسیر تنها به همت و پشتکار نیاز است که در تیم جوان اما متبحر ما به فراوانی وجود دارد.