کانگورو

http://congoro.com
02188080183

کانگورو | ابزاری برای یافتن محتوای مرتبط فارسی

دیجیتال مارکتینگ در دنیا بیشتر از ۳۰ سال عمر ندارد، علم جوانی ست. در ایران هم واقعا سعی شده روی آن کار شود. وقتی عمیقا دیجیتال مارکتینگ رو مورد تجزیه و تحلیل قرار می دهید و روش ها و انواع ابزارهای آن را بررسی می کنید می بینید محتوا (content) اصلی ترین فاکتور در این حوزه است. شاید مهمترین جنبه ی دیجیتال مارکتینگ هم قدرت تحلیلی آن است که در اختیار شما قرار دارد.

تجربه و دانشی که بدست می آوردیم هر روز ما را مطمئن تر می کرد که اگر به دنبال راهکار موثر و کلیدی در دیجیتال مارکتینگ و موفقیت استارتاپ ها و شرکت های بزرگ و کوچک در فضای آنلاین می گردیم راهی جز بازاریابی محتوایی (content marketing) وجود ندارد.

ایده کانگورو که در واقع ترکیبی از دو روش تبلیغات همگن (native advertising) و بازاریابی محتوایی (content marketing) است قبلا در کمپانی های بزرگ دنیا پیاده سازی شده و ما در ایران جای خالی آن را حس می کردیم. شما به عنوان مشاور تبلیغاتی همیشه ترجیح می دهید موضوعی که قصد معرفی آن را دارید در قالبی به مخاطب عرضه شود که برای برند شما اعتماد و اطمینان مخاطبان را به همراه می آورد و این یعنی رسیدن به اهداف مارکتینگ که یکی از کلیدی ترین نقاط تمایز بین استارتاپ های موفق و استارتاپ های شکست خورده در ایران و البته همه جای دنیاست.

با دیدن کسب و کارهای زیادی که در سالیان اخیر شاهد شکست، عدم موفقیت یا نرسیدن به اهداف شان بودیم حالا وقت آن رسیده بود که کانگورو متولد شود. بهرام از سالها قبل روی تکنولوژی های NLP فارسی و تحلیل روی داده های کلان (Big Data) کار کرده بود و نتایج تجربیاتش نرم افزاری بود که می توانستیم از آن برای کمک به بازاریابی آنلاین کسب و کارها استفاده کنیم و حسین نیز سالها به عنوان فردی که مستقیما درگیر موضوع دیجیتال مارکتینگ بوده و دغدغه صدها شرکت و کسب و کار اینترنتی را در معرفی و تبلیغات آنلاین حس کرده بود اواسط تابستان ۹۵ کانگورو را تاسیس کردند.

کانگورو

یکی از شانس های بزرگ ما آشنا شدن با ناصر بود. ناصر بار بزرگی از دوش کانگوروی جوان ما برداشته است. مسلط بودنش بر تکنولوژی های front-end و تعهدی که روی انجام درست و به موقع کارها دارد و تجربه اش در مدیریت پروژه کانگورو را پرانرژی و هیجان انگیزتر کرده است.

نفر چهارمی که کانگورویی شد امیر هست. اون باعث شده کانگورو الان بتونه با سرعت بیشتری حرکت کنه و قدرتش افزایش چشمگیری داشته باشه. امیر هم در back-end به ما کمک می کنه و با توجه به دانش و تجربه بالایی که در حوزه کار خودش داره تونسته توان بالاتری به بخش فنی ما بده.

همه افراد جدیدی که به ما اضافه می شوند بدون شک همینطور پرهیجان، باهوش و مشتاق یادگیری هستند. همه ما سعی می کنیم از زندگی کردن در محیط شرکت لذت ببریم.

برای اطلاعات بیشتر در مورد خدمات و امکانات به سایت اصلی کانگورو مراجعه نمایید.

کاربران مرتبط با این کسب و کار

حسین موسوی

CEO @ Congoro.com